0_Спорт.ПорталФудбал

Тухел за реакцијата на фановите кон Нејмар: Ќе мора да се прилагодиме

Тимот од Париз победи токму со голот на Нејмар во додаденото време на натпреварот, кој беше негов прв во сезоната. За време на средбата, сепак, навивачите на францускиот шампион изразија незадоволство од големата сага за иднината на напаѓачот, која се одвиваше во текот на летото.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close