Фудбал

Тухел: Ако некој ме праша дали ПСЖ ќе ја освои ЛШ, јас ќе ја напуштам прес-конференцијата

Тренерот на Пари Сен-Жермен, Томас Тухел по победата (3:0) над Реал Мадрид вчеравечер во 1. коло од Лигата на шампионите, одби да зборува за шансите да с еосвои трофејот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close