0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакометРезултати

Трофејот од ракометниот Суперкуп за Вардар

Актуелниот македонски ракометен шампион Вардар третпат го освои Суперкупот, откако синоќа во Куманово го совлада освојувачот на купот Металург со 26:24.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close