Политички партии

Трипуновски: Постои сомнеж дека претседателот на Сојузот на тутунопроизводители испумпал речиси 300.000 евра

Додека земјоделците солзи ронат за денар повеќе за родот свој, лица од власта ги крадат нивните пари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close