BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Trampi lejoi shpërndarjen e trupave në Arabinë Saudite dhe EBA

- Presidenti amerikan Donald Tramp lejoi shpërndarjen e forcave amerikane në Arabinë Saudite dhe Emiratet e Bashkuara Arabe, pas sulmit ndaj rafinerisë saudite të naftës.

Back to top button
Close