BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Tramp u kërcënua se luftëtarët e SHI-së do t’i lëshojë në kufijtë evropianë

Presidenti amerikan, Donald Tramp ka kërcënuar se mund t'i lirojë të burgosurit e grupit militant, Shteti Islamik (SHI) në kufijtë evropianë, nëse Franca, Gjermania dhe shtetet tjera nuk i marrin të ndaluarit me kombësi të tyre.

Back to top button
Close