0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Трамп: САД се подготвени да одговорат за нападите врз Саудиска Арабија

САД се подготвени да одговорат на нападите врз саудиските нафтени инсталации, изјави синоќа американскиот претседател Доналд Трамп, цитиран од западните агенции.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close