BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Toka në Shqipëri nuk qetësohet, seancë urgjente e Qeverisë

Toka në Shqipëri nuk qetësohet. Nga tërmeti i parë i fuqishëm që u regjistrua dje në ora 16:04 me magnitudë prej 5,8 ballëve sipas shkallës Rihter dhe me intensitet prej 7,5 ballëve, 30 kilometra në veri të Durrësit janë regjistruar një seri prej të paktën 25 tërmeteve, me intensitet të ndryshëm.

Back to top button
Close