BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Thaçi udhëton për në Japoni në takim me perandorin dhe kryeministrin

President i Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar sot për në Japoni, ku do të pritet nga Perandori i Japonisë, Naruhito dhe nga kryeministrin Shinxo Abe.

Back to top button
Close