0_Спорт.ПорталФудбал

Тешки три бода за Милан на гостувањето кај Верона

Милан освои три бода по тешката победа со 1:0 синоќа на гостувањето кај Верона во претпоследнито дуел од третото коло во италијанската Серија А.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close