0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Tërmetet në Shqipëri pasdite janë ndjerë edhe në vendin tonë

Dy tërmete me magnitudë 5.6 dhe 5.2 ballë sipas Rihterit në periudhë prej dhjetë minutave kanë ndodhur në pasdite në afërsi të Durrësit, Shqipëri, publikoi Qendra sizmologjike evropiane-mesdhetare, ndërsa janë ndjerë edhe në vendin tonë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close