0_Web_AktualeKorrespondentë MKDLajme nga komunat

Taravari fitoi shumicën dhe mbështetje nga Këshilli i Komunës

- Kryetari i ri i Këshillit të Komunës së Gostivarit është Besim Memedi. Ai ishte zgjedhur në seancën e sotme të Këshillit pasi kryesuesi i deritanishëm Nasir Musliu dha dorëheqje. Me ndryshimin ishte promovuar edhe shumica e re e cila u krijua rreth Aleancës për Shqiptarët.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close