Фотосервис

Средба: Бектеши – Ковачевски

Министерот за економија Крешник Бектеши и генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски одржаa состанок за идните проекти, планови и инвестиции во енергетскиот сектор во државава.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close