EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Spanja gjithnjë e më afër zgjedhjeve të parakohshme parlamentare

 Prejse dje dështuan negociatat e reja për formim të Qeverisë mes qendrës djathtiste PSOE të kryeministrit Pedro Sançez dhe partisë majtiste të pakicave Unidas Podemos, në Spanjë me siguri do të mbahen zgjedhje të parakohshme.

Back to top button
Close