Futboll

Spaleti trashëgimtar i mundshëm i Zhardimit në Monako

Trajneri i Monakos, Leonardo Zhardim së shpejti mund ta braktis funksionin për shkak të rezultateve të dobëta, transmeton "Kalçomerkato". Klubi ka marrë vetëm dy pikë në pesë ndeshje. Ai mund të ndërrohet dhe në vend të tij të vjen Luçiano Spaleti i cili e ka braktisur Interin në fund të sezonit të kaluar.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close