0_Спорт.ПорталФудбал

Солскјер: Во клучните моменти, сè се сврте против Манчестер јунајтед

Тренерот на Манчестер јунајтед, Оле Гунар Солскјер изрази разочарување од поразот на Вест Хем (0:2) во шестото коло од првенството во Англија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close