0_Спорт.ПорталФудбал

Солскјер убеден: Де Хеа ќе потпише нов договор

Норвешкиот стратег рече дека располага со добри заменици на Де Хеа во случај Шпанецот сепак да го напушти „Олд Трафорд“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close