0_Магазин.ПорталАвтомобили

Смарт е првиот бренд којшто целосно преминува на електричен погон

Старите мотори на внатрешно согорување ќе завршат в музеј, нагласуваат од компанијата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close