0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Славија со бод се враќа од гостувањето кај Интер

Изненадувачки резултат ја отвори групата Ф од фудбалската Лига на шампиони, откако вечерва во Милано, Славија Прага ремизираше 1-1 против Интер.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close