Дописници МКДОпштински вести

Штипскиот градоначалник на средба со борачите од клубот „Олимпија“

Градоначалникот на Општина Штип, Благој Бочварски денеска ги прими борачите на Клубот „Олимпија“ кои изминатиот период постигнаа значајни успеси на два меѓународни турнири во Србија и Косово.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close