0_Спорт.ПорталФудбал

Шкупи го претстави новиот тренер Ќатип Османи

Македонскиот фудбалски прволигаш Шкупи, денеска го претстави својот нов тренер, Ќатип Османи.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close