БалканБалкан.Портал

Северозападниот дел на Босна и Херцеговина зафатен од невреме

Силно невреме денеска попладне го погоди северозападниот дел на Босна и Херцеговина

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close