0_Спорт.ПорталФудбал

Сестрата на починатиот Сала беше гневна од споделените фотографии со телото на фудбалерот

Ромина Сала, сестрата на фудбалерот Емилијано Сала, е многу лута поради тоа што некој објави фотографии на Инстаргам од телото на нејзиниот брат.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close