BallkanBallkan.Portal

Senatorë të SHBA-së për vizitë në Prishtinë dhe në Beograd

Senatorët amerikanë, demokrati Kris Marfi dhe republikani Ron Xhonson paralajmëruan vizitë në Prishtinë dhe Beograd gjatë kësaj jave si dhe në Ukrainë, njofton Zëri i Amerikës.

Back to top button
Close