Дописници МКДОпштински вести

Се гради инфраструктурата во новата штипска населба Сончев град

Во Штип деновиве интензивно се работи на инфраструктурата во новата населба Сончев град.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close