0_Македонија.ПорталПолитички партии

СДСМ: Просечната плата во јули повисока, економските политики даваат резултати

Скопје, 21 септември 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close