Политички партии

СДСМ: Јавниот долг денес е стабилизиран, економијата се движи напред

По сиот пустош што го остави зад себе во економијата ВМРО-ДПМНЕ денес нема никаков кредибилитет да зборува за управувањето со јавни финансии.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close