СветСвет.Портал

САД им издадоа визи на Рохани и Зариф

САД им издадоа визи на иранскиот претседател и на министерот за надворешни работи, Хасан Рохани и Мохамад Џавад Зариф

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close