0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Ruiz Kalavera: Pushteti dhe opozita mirë e dinë se si deri te zgjidhja kredibile për PSP-në

Drejtorja për Ballkanin Perëndimor në Komisionin Evropian, Genoveva Ruiz Kalavera për MIA ka deklaruar se është shumë me rëndësi pushteti dhe opozita të arrijnë zgjidhje kredibile për të ardhmen e PSP-së deri në tetor kur do të vendoset për datën e negociatave në BE.

Back to top button
Close