0_Магазин.ПорталСцена

„Ролинг стоунс“ со реиздание на албумот „Let It Bleed“

Во сет-колекцијата ќе има и нова верзија од синглот од 1969 г., „Honky Tonk Women / You Can’t Always Get What You Want", три литографии, голем постер од првиот пакет, книга со тврди корици на 80 страници, која содржи есеј на новинарот Дејвид Фрики и досега необјавени фотографии со Етан Расел.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close