БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Реконструкција на патот Фариш-Дреново, тендер за десетина дена

За десетина дена ќе се распише тендер за реконструкција на делницата Фариш-Дреново.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close