БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Рама: По десетици години ветувања Патот на Арбр готов во 2021 година

Автопатот Патот на Арбр, што е комплексно инжениерско дело, по десетици и десетици години ветувања, ќе стане реалност во 2021 година

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close