0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Работна група од Собранието во посета на КПУ Затвор Скопје

Работната група на Постојаната анкетна комисија за заштита на слободите и правата на граѓанинот на Собранието на Република Северна Македонијa денеска ќе оствари службена посета на КПУ Затвор Скопје - Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close