0_Македонија.ПорталОпштествоПолитика

Пуштени во употреба две нови занимални во градинката „Детелинка“ Крива Паланка

Две нови занимални, комплетно уредени и опремени со дидактички материјали и опрема, од денеска официјално се пуштени во употреба во градинката „Детелинка“, Крива Паланка.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close