Фудбал

ПСЖ нема разговарано со Кавани за продолжување на договорот

Раководството на францускиот фудбалски шампион пари Сен-Жермен сè уште не преговарало со напаѓачот Единсон Кавани за обновување на договорот, објави „Ле Паризиен“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close