ХроникаХроника.Портал

Пронајдено починато 49-годишно лице во куќа во Битола

Во СВР Битола вчера околу 12:05 часот било пријавено дека во куќа на улица „Стрчин“ во Битола бил пронајден починат Т.В. (49).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close