Општински вестиСкопје

Привршуваат градежните активности на патот кон Теферич, градоначалникот Темелковски направи увид

Градоначалникот на општина Кисела Вода, Филип Темелковски заедно со претседателот на Советот на општината, Дарио Шимиќ направи увид во градежните работи на патот кој води кон населеното место Теферич.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close