0_Магазин.ПорталЗанимливости

Пренаселеноста и екологијата – причини за крај на цивилизацијата (видео)

Машината, исто така, го предвидела и брзиот развој на технологии, коишто „на човекот ќе му причинат повеќе штета, отколку полза“. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close