0_Магазин.ПорталСцена

Пред премиерата на „Ад Астра“, Бред Пит испрашуваше астронаут од НАСА

Пит, од Центарот за контрола на мисиите во Хјустон, практично го испрашуваше астронаутот во пресрет на првото кино-прикажување на новиот вселенски трилер „Ад Астра", каде што глумецот ја има главната улога.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close