0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Пожар во близина на Пробиштип

Сува треба и ниско стеблеста шума во моментов гори во околината на општина Пробиштип.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close