0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Поранешните шпиони не водат „гламурозен живот“

ЦИА пред две години повлече од Москва двајца врвни агенти. Каков им е животот потоа? Крис Коста, поранешниот советник на Доналд Трамп и добар познавач на тајните служби, раскажува за малку гламур, а многу подеми и падови

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close