СветСвет.Портал

Поранешниот претседател на Судан обвинет за илегално поседување девизи

Судот во Картум го обвини поранешниот претседател Омар ал Башир за илегално поседување и користење на странски валути

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close