БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Поранешниот албанскиот прв полицаец Тахири се спаси од затвор

Поранешниот албански министер за внатрешни работи Саимир Тахири се спаси од затворска казна.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close