0_Спорт.ПорталФудбал

Погба бил најблиску до трансфер во ПСЖ ова лето

Сепак, договорот пропаднал, поради неуспехот на трансферот на Нејмар во Барселона.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close