СветСвет.Портал

Почнува Генералното собрание на ОН, дебатата од вторник

Во седиштето на Обединетите Нации во Њујорк денеска почнува 74.седница на Генералното собрание, а дебатата ќе почне на 24 септември.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close