ХроникаХроника.Портал

Починало машко лице во Комплексот клиники „Мајка Тереза“

Во Kомплексот клиники „Мајка Тереза“ – Клиника за токсикологија вчера имало починато машко лице.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close