СветСвет.Портал

Почина поранешниот претседател на Тунис, Бен Али

Поранешниот претседател на Тунис, Зине ек Абидине Бен Али денеска почина на 83 години, соопшти неговиот адвокат

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close