0_Спорт.ПорталФудбал

Пике: Знаев дека Меси може да си замине по крајот на секоја сезона

Дефанзивецот зборуваше и за неуспехот на Нејмар да се врати на „Камп ноу“ ова лето.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close