0_Спорт.ПорталФудбал

Перез: Реал ќе направи уште еден обид да го купи Мбапе

Интересот на „кралевите“ за француската sвезда датира од пред две години, но францускиот клуб категорично одбива да го продаде.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close