0_Maqedoni.PortalKorrespondentë BotëPolitikë

Pecas: Nuk mund të ketë ndarje të procesit evropian të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

Zëdhënësi i Qeverisë greke, Stelios Pecas në brifingun e sotëm të rregullt me gazetarët, tha se nuk mundet të ketë ndarje të procesit integrues të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close